Біздің ұжым

ӘКІМШІЛІК БӨЛІМ

Аятжан Ахметжан

Орталық директоры

Химия пәні мұғалімі, ҚР Білім және ғылым министрінің «Құрмет» грамотасының иегері, ЕҰУ-ның PhD докторанты.

×
Аятжан Ахметжан

Аятжан Ахметжан

Орталық директоры

Нысанбек Балжан

Директордың бірінші орынбасары

Жоғары санатты қазақ тілі және әдебиет пәні мұғалімі, қазақ тілінің магистрі.

×
Нысанбек Балжан

Нысанбек Балжан

Директордың бірінші орынбасары

Әбсаттар Оразбек

Директордың ҰБТ және тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

Тарих пәні мұғалімі, республикалық мұғалімдер олимпиадасының жеңімпазы

×
Әбсаттар Оразбек

Әбсаттар Оразбек

Директордың ҰБТ және тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

МАТЕМАТИКА БӨЛІМІ

Соңғыбай Типан

Орталықтың математика пәні мұғалімі

№66 МЛ-ның жоғары санатты математика пәні мұғалімі,  ҚР Білім және ғылым министрінің Құрмет грамотасының иегері, Ы.Алтынсарин медалінің иегері.

×
Соңғыбай Типан

Соңғыбай Типан

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Набиев Руслан

Орталықтың математика пәні мұғалімі

РФММ- ның жоғары санатты математика пәні мұғалімі, республикалық мұғалімдер олимпиадасының жеңімпазы, ҰТО сарапшысы, республикалық аппеляциялық комиссия мүшесі.

×
Набиев Руслан

Набиев Руслан

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Бекболат Қайрат

Орталықтың математика пәні мұғалімі

№2 облыстық Дарын мектебінің жоғары санатты математика пәні мұғалімі, математика ғылымының магистрі

×
Бекболат Қайрат

Бекболат Қайрат

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Төреханов Руслан

Орталықтың математика пәні мұғалімі

№2 облыстық Дарын мектебінің жоғары санатты математика пәні мұғалімі, математика ғылымының магистрі

×
Төреханов Руслан

Төреханов Руслан

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Дауыл Ұлан

Орталықтың математика пәні мұғалімі

№73 Физика-математика лицейінің жоғары санатты математика пәні мұғалімі, ЕҰУ-ның PhD докторанты.

×
Дауыл Ұлан

Дауыл Ұлан

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Сердалы Айгүл

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Математика ғылымының магистрі

×
Сердалы Айгүл

Сердалы Айгүл

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Рахметуллаев Айтымбет

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Орталықтың жоғары санатты математика пәні мұғалімі

×
Рахметуллаев Айтымбет

Рахметуллаев Айтымбет

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Амандық Хибадат

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Орталықтың жоғары санатты математика пәні мұғалімі

×
Амандық Хибадат

Амандық Хибадат

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Нұрсұлтан Әзімбай

Орталықтың жоғары санатты математика пәні мұғалімі

×
Нұрсұлтан  Әзімбай

Нұрсұлтан Әзімбай

Раманжаров Шыңғыс

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Орталықтың жоғары санатты математика пәні мұғалімі

×
Раманжаров Шыңғыс

Раманжаров Шыңғыс

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Хавал Бейімбет

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Орталықтың жоғары санатты математика пәні мұғалімі; Шахмат ұйірмесінің жетекшісі

×
Хавал Бейімбет

Хавал Бейімбет

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Сайлауова Дильнура

Орталықтың математика пәні мұғалімі

Орталықтың математика, физика пәндері мұғалімі (ағылшын тілінде)

×
Сайлауова Дильнура

Сайлауова Дильнура

Орталықтың математика пәні мұғалімі

ЖАРАТЫЛЫСТАНУ БӨЛІМІ

Ертисхан Дәркей

Орталықтың физика пәні мұғалімі

№9 Зерде дарынды балаларға арналған мектебінің жоғарғы санатты физика пәні мұғалімі, ҰТО сарапшысы, республикалық аппеляциялық комиссия мүшесі.

×
Ертисхан Дәркей

Ертисхан Дәркей

Орталықтың физика пәні мұғалімі

Мырзақұлов Арман

Орталықтың физика пәні мұғалімі

№64 МЛ-нің жоғары санатты физика пәні мұғалімі, ҰТО сарапшысы.

×
Мырзақұлов Арман

Мырзақұлов Арман

Орталықтың физика пәні мұғалімі

Жакенов Дәурен

Орталықтың физика пәні мұғалімі

№77 МГ-ның жоғары санатты физика пәні мұғалімі

×
Жакенов Дәурен

Жакенов Дәурен

Орталықтың физика пәні мұғалімі

Махат Несібелі

Орталықтың биология пәні мұғалімі

Биология ғылымының магистрі.

×
Махат Несібелі

Махат Несібелі

Орталықтың биология пәні мұғалімі

Бегимбаева Динара

Орталықтың география пәні мұғалімі

Жоғары санатты география пәні мұғалімі.

×
Бегимбаева Динара

Бегимбаева Динара

Орталықтың география пәні мұғалімі

Айбек Қуандықұлы

Орталықтың география пәні мұғалімі

ҰТО сарапшысы, орталықтың жоғары санатты география пәні мұғалімі.

×
Айбек Қуандықұлы

Айбек Қуандықұлы

Орталықтың география пәні мұғалімі

Елтай Ғазиза

Орталықтың биология пәні мұғалімі

Орталықтың химия, биология пәндері мұғалімі (ағылшын тілінде)

×
Елтай Ғазиза

Елтай Ғазиза

Орталықтың биология пәні мұғалімі

Жаппарова Сәуле

Орталықтың химия пәні мұғалімі

Орталықтың жоғары санатты химия пәні мұғалімі.

×
Жаппарова Сәуле

Жаппарова Сәуле

Орталықтың химия пәні мұғалімі

ҚОҒАМДЫҚ ҒЫЛЫМ ЖӘНЕ ТІЛДЕР БӨЛІМІ

Есенгазиева Жанаргүл

Орталықтың қазақ тілі және әдебиет пәні мұғалімі.
×
Есенгазиева Жанаргүл

Есенгазиева Жанаргүл

Орталықтың қазақ тілі және әдебиет пәні мұғалімі.

Бимұрат Бихадиша

Орталықтың ағылшын тілі пәні мұғалімі
×
Бимұрат Бихадиша

Бимұрат Бихадиша

Орталықтың ағылшын тілі пәні мұғалімі

Нұрсипат Нурдуллаева

Орталықтың ағылшын тілі пәні мұғалімі
×
Нұрсипат Нурдуллаева

Нұрсипат Нурдуллаева

Орталықтың ағылшын тілі пәні мұғалімі

Тұрғанбекова Ақжарқын

Орталықтың ағылшын тілі пәні мұғалімі
×
Тұрғанбекова Ақжарқын

Тұрғанбекова Ақжарқын

Орталықтың ағылшын тілі пәні мұғалімі

Иса Әсем

Орталықтың ағылшын тілі пәні мұғалімі
×
Иса Әсем

Иса Әсем

Орталықтың ағылшын тілі пәні мұғалімі

Балабекова Жанна

Орталықтың орыс тілі пәні мұғалімі

№15 ОМ-тің жоғары санатты орыс тілі пәні мұғалімі.

×
Балабекова Жанна

Балабекова Жанна

Орталықтың орыс тілі пәні мұғалімі

Сания Елеусінқызы

Орталықтың орыс тілі пәні мұғалімі
×
Сания Елеусінқызы

Сания Елеусінқызы

Орталықтың орыс тілі пәні мұғалімі

Манзира Алғабек

Орталықтың қытай тілі пәні мұғалімі
×
Манзира Алғабек

Манзира Алғабек

Орталықтың қытай тілі пәні мұғалімі

Туртаева Розаайым

Орталықтың бастауыш сынып мұғалімі

№54 МЛ-нің жоғары санатты бастауыш сынып мұғалімі

×
Туртаева Розаайым

Туртаева Розаайым

Орталықтың бастауыш сынып мұғалімі

МЕНЕДЖМЕНТ БӨЛІМІ

Тоқтар Жетпісбай

Орталықтың IT маманы
×
Тоқтар Жетпісбай

Тоқтар Жетпісбай

Орталықтың IT маманы

Қарабаев Мақсат

Орталықтың дизайнері
×
Қарабаев Мақсат

Қарабаев Мақсат

Орталықтың дизайнері

Керім Аянқызы

Орталығының PR менеджері
×
Керім Аянқызы

Керім Аянқызы

Орталығының PR менеджері

Сейсенов Ізет

Орталықтың шаруашылық ісі
×
Сейсенов Ізет

Сейсенов Ізет

Орталықтың шаруашылық ісі

Мәден Қарлығаш

Орталықтың Сарыарқа бөлімінің офис менеджері
×
Мәден Қарлығаш

Мәден Қарлығаш

Орталықтың Сарыарқа бөлімінің офис менеджері

Жұлдызай Абдухалилова

Орталықтың Тәуелсіздік бөлімінің офис менеджері
×
Жұлдызай  Абдухалилова

Жұлдызай Абдухалилова

Орталықтың Тәуелсіздік бөлімінің офис менеджері

Үміткер Оралжан

Орталықтың офис менеджері
×
Үміткер Оралжан

Үміткер Оралжан

Орталықтың офис менеджері
НҰР-СҰЛТАН қаласы:

№1-офис. Тәуелсіздік даңғылы, 47/1

Тел: 8 (7172) 540 780 ;
8 775 431 8008;
8 707 431 8008.
  

НҰР-СҰЛТАН қаласы:

№2-офис. Сарыарқа даңғылы, 31/2.
Тел: 8 (7172) 34 79 16;
8 701 531 8008;
8 776 531 8008. 

АЛМАТЫ қаласы:

Мамыр 4-шағын ауданы, 111Г
Тел:8 (727) 381 62 71;
8701 731 8008;
8 707 731 8008